CashUp: відгуки людей

CashUpОрганізація CashUP користується великим попитом серед простого населення України. Це пов’язано з тим, що саме це МФО установа пропонує вигідні умови кредитування.

Щоб отримати позику не обов’язково мати великий дохід і офіційну заробітну плату. Вам достатньо дотримати лише низку умов, завдяки яким вам схвалять позику.

Умови надання кредиту

Для початку вам варто ознайомитися з умовами, які висуває кредитна установа. Це дозволить уникнути проблем в майбутньому. Прочитайте про cashup відгуки людей, які не раз користувалися його послугами.

Термін взяття суми не повинен перевищувати 65 днів. Вам можуть запропонувати грошові кошти в районі від 3000 до 10000 грн. Відсотки при цьому будуть незмінні (фіксовані) по 1,5% на добу.

Для схвалення запиту вам вже повинно бути 18 років (граничний вік – 79 років), тоді КешАп може схвалити вам позику, на зручний для вас термін. Для цього спочатку потрібно зареєструватися на сайті. Додатково, можете створити особистий кабінет.

Процедура взяття позики

Для початку вам потрібно визначитися з торбою кредиту. У формі вказуєте розмір бажаної суми, термін, на який ви хочете отримати позику і зручні для вас терміни переказу грошових коштів. Можна скористатися послугою cash up онлайн кредит калькулятора. При цьому калькулятор розрахує вам розмір суми, яку ви потім повинні виплатити, вже з урахуванням процентної ставки. Погодьтеся, це дуже зручно.

Коли вибір зроблений, потрібно заповнити поля, де ви вказуєте свої особисті дані. Вводите реквізити банківської картки, паспортні дані, ІПН і номер мобільного телефону для зв’язку.

Протягом декількох хвилин (від 10-20) вам передзвонює оператор, і дає схвалення на позику. Після цього через пару хвилин переводять гроші на вашу банківську карту. Як бачите, процедура проста і не займає багато часу.

Як повернути гроші CashUp

Погасити кредит ви можете через касу (для цього потрібно знати реквізити установи).

Щоб краще розуміти, які дії і чим можуть обернутися, на будь-якому етапі оформлення, зверніть увагу на відгуки людей на сайті cashup.com.ua. Там може доступно і на конкретному прикладі пояснюватися, як, припустимо, повертати взяті кошти.

Ще один спосіб погашення позики – через термінал. В цьому випадку вам теж потрібно знати реквізити, щоб гроші не пішли за іншою адресою. В іншому процес передбачуваний – ввести дані в платіжний термінал і внести необхідну суму через купюроприймач.

Існує і третій варіант погашення кредиту. Зробити це можна через особистий кабінет. Це самий простий і зручний спосіб, тому що виконати його можна вдома. Чи не потрібно відвідувати банк або інший заклад.

Переваги та недоліки МФО

До переваг співпраці з cashup можна сміливо віднести:

  • Швидкий спосіб взяття кредиту;
  • Можливість достроково погасити борг перед організацією;
  • Доступні умови (вік, необхідність мінімального пакету документів);
  • Оперативність роботи співробітників;
  • Велика кількість способів оплати;
  • Швидка перевірка даних, легке оформлення заявки.

До недоліків можна віднести лише одну умову. При взятті позики, вам потрібно бути впевненими, що ви зможете вчасно його погасити. Якщо раптом ви не змогли цього виконати, і не один раз прострочили платіж, або зовсім не повернули позику, то співпраця з вами установа припинить.

Оформляючи кредит, будьте уважні при заповненні полів у формі. Прорахуйте суми на доданому онлайн-калькуляторі. І не забувайте, що багато чого можна дізнатися про це і про саму Кеш Ап, прочитавши відгуки інших позичальників.

Коментарі 1

  • Ребята,хочу предупредить всех,кого жизнь заставила обращаться за микрозаймами:не пользуйтесь услугами компании “CashUP”,это аферисты и лохотронщики,которые могут внаглую копать под вас,используя ваши персональные данные.Зачем далеко ходить?Привожу свой пример:при оформлении кредита там не требовалось номеров контактных лиц для прозвона,чтобы подтвердить мою личность,но каким-то образом,когда у меня начались просрочки по причине стечения ряда неблагоприятных обстоятельств,выкопали номер классного руководителя моей дочери,звонили ей и утверждали,что её номер был оставлен как моего контактного лица,которое меня знает и за меня ручается.БУДУ ПИСАТЬ ЗАЯВЛЕНИЕ В ПОЛИЦИЮ ЗА НАРУШЕНИЕ ЗАКОНА УКРАИНЫ “ПРО ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ”.Берегите свою безопасность,не обращайтесь сюда!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *