Як я взяв мікропозику на генеалогічне дерево

Добрий день, мене звати Артем Петров (Ім’я змінено на прохання героя – ред.). Мені 27 років . Я народився в маленькому селі в Полтавській області – Михайлівка. Дитинство я провів там же. А в 6 років, коли треба було йти в школу, ми з сім’єю переїхали до обласного центру – Полтаву. А всі наші родичі залишилися жити далі в селі.

Кілька місяців назад не стало моєї бабусі. Саме від неї я часто чув історії про нашу сім’ю. Як ми жили, хто були наші предки і багато іншого. Я твердо вирішив дізнатися історію свого родоводу. У нашому місті цим толком ніхто не займався – з цього було вирішено звернутися в інтернет-сервіси. Знайшов в онлайні кілька сайтів і вирішив дізнатися про свого прізвища. Виявилося, що безкоштовно толком нічого і немає. Або просто недостовірна інформація, або однофамільці. З цього довелося замовляти послугу по складанню генеалогічного дерева. Коштує вона 3 000 грн. Грошей на це не було зовсім, але дізнатися історію хотілося.

Де ж взяти гроші?

Я дізнався про таку послугу в інтернеті, як мікропозики на карту. Якщо, наприклад, вам терміново потрібні гроші на якісь потреби, або просто до зарплати – ви можете спокійно скористатися даною послугою. Завдяки сайту – mikrozajmy.com.ua я вибрав потрібну мені організацію, прочитав відгуки про неї і отримав свої гроші на послугу з генеалогії. Як же вибрати компанію або МФО, щоб отримати кошти на карту?

Як вибрати МФО?

Вибирайте, в першу чергу, по процентній ставці. Наприклад, більш 30% компанію пропонують 0,01% для нових клієнтів в день. Далі зверніть увагу на суму кредиту – тому що для нових клієнтів сума значно нижче, ніж для постійних. З приводу терміну переживати не варто, тому що більше 80% компанію видають позики в діапазоні 5-30 днів.

На какие компании стоит обратить внимание:

  1. Moneyveo. Читайте відгуки про Moneyveo і ви самі все зрозумієте. Найбільша і стабільна компанія України. Для нових клієнтів – обіцяний відсоток 0,01% в день.
  2. AlexCredit. Теж сильний гравець на ринку мікрокредитування в Україні. Перша позика також під 0% відсотків.
  3. Бистрозайм. Відгуки людей про цю компанію просто чудові. Плюсом є те, що компанія має також фізичні відділення по всій Украіне.В висновку хотілося б сказати – не бійтеся шукати можливості для реалізації своїх цілей!