Кредит на відкриття клінінгу для квартир і офісів

У вас є мрія про власний бізнес? Як на рахунок справи, яка пов’язана з прибиранням будинків, квартир і офісів. Зараз це називається по модному – клінінг. Це швидко зростаючий ринок не тільки в Європі, але і в Україні. Особливо це стосується великих міст: Києва, Львова, Дніпра, Одеси і Харькова.

Сколько потрібно грошей на відкриття такого бізнесу з прибирання?

Для того, щоб запуститися досить – і 3 000 грн. Це виключно за умови, що прибирати: витирати пил, пилососити, мити вікна і підлоги – будете виключно ви. Тарифи завжди можна підглянути у конкурентів і зробити на 20-30% нижче, при цьому не втрачаючи в качестве.

На що підуть гроші?

В першу чергу на покупку необхідних коштів для прибирання. На це ми виділимо мінімум 2 000 гривень. Далі пошук клієнтів. Найпростішим варіантом пошуку клієнтів – буде дошка оголошень. Рекомендуємо платне оголошення на OLX – це найбільший майданчик в Україні. Сюди налагоджувати ще 500 грн. Також відкладемо ще 100 грн на дрібні расходи.

Ітого: у нас виходить сума 2 600, що не так багато для начала.

Де взяти кредит до 3000 грн?

Якщо вам терміново потрібен мікропозика на банківську карту, а сума не перевищує 3-5 тис . гривень, ви можете скористатися послугами відомих МФО. Там вам допоможуть отримати гроші протягом 1 години. Відсотки для нових клієнтів – дуже низькі, від 0,01% в день. Для постійних клієнтів також є акції, знижки та програма лояльності.

Які компанії можна виділити:

  1. В першу чергу компанія Moneyveo. Ця компанія володіє величезною позитивною репутацією на ринку мікрокредитування в Україні. Отримання позики у даній МФО займає 15 хвилин. Відсотки одні з найнижчих на ринку, перший займ – 0,01% .
  2. Компанія СОС Кредит. Теж дуже стабільна компанія. Прочитайте відгуки про SOS Credit і ви відразу все зрозумієте. Мінімум негативу від людей і максимум задоволених клієнтів. Також діє акція для нових кліентов.
  3. МФО MyCredit. Ця компанія одна з перших вийшла на ринок мікрокредитування і міцно на ньому закріпилася. Швидке отримання і дуже прості умови.