MyCredit: відгуки

MyCreditКредити вже давно щільно увійшли в життя сучасної людини. Ви можете відвідати будь-який банк, наприклад, MyCredit і оформити позику в короткий термін. Але при цьому, вам потрібно заповнити купу паперів і надати копії великої кількості документів. Це не зовсім зручно. Тому багато мікробанкі пішли на поступки клієнтам і надали хороші умови для миттєвого отримання кредиту. Якраз одним з таких установ є український банк.

Умови отримання кредиту

Чтобы получить кредит, вам нужно соответствовать некоторым критериям:

 1. Вам вже є 18 років;
 2. Ви є громадянином України;
 3. Сума вашого позики не повинна перевищувати 3 тисячі грн.

Ви завжди можете відвідати сайт і почитати відгуки про Майкредіт, для докладного ознайомлення з інформацією про позику.

Також при оформленні, вам будуть потрібні наступні документи:

 1. Паспорт;
 2. ІПН;
 3. При оформленні вам потрібно вказати номер мобільного телефону для перевірки.
 4. Наявність банківської карти для переказу грошових коштів.

У можливість взяти кредит є у кожного громадянина України. Варто зазначити, що умови надання мікропозик зручні і можливі незалежно від способу заробітку, наявності офіційної роботи і інших умов, які потрібні в інших установах, що видають кредити.

Як отримати позику? Процедура оформлення

Майкредит – официальная организация, предлагающая выгодные условия займа, о работе которой вы можете узнать на сайте mycredit.ua отзывы. Работает семь дней в неделю. Оформить кредит можно прямо на сайте. Для этого вам просто нужно заполнить формуляр, где нужно указать персональные данные.

Через деякий час, як правило, хвилин 10, вам передзвонює оператор і говорить про схвалення позики. Це дуже зручно. Вам не доведеться виходити з дому і йти в офіс, всю необхідну інформацію ви зможете отримати сидячи в інтернеті.

Також ви самі зможете задати йому питання, що цікавлять по кредитуванню. Протягом 20 хвилин на вашу карту буде перерахована заявлена сума. На сайті MyCredit ви знайдете відгуки людей, які регулярно співпрацюють з банком. Це допоможе визначитися з сумою кредиту.

У перший раз вам можуть надати кредит терміном від 1 до 35 днів і сумою від 100 до 3000 грн. Якщо ви виконаєте умови угоди, тобто (Регулярно будете оплачувати кредит, не будете порушувати правил угоди, і вчасно виплатите взяту суму) то при регулярному співпраці з банком вам стане доступний позику до 30 000 грн. Відсоток щоденної ставки по кредиту складе 1,3%.

Способи оплати за кредитом

Найбільш затребуваними є три способи погашення кредиту.

 1. Через будь-який банківський термінал. У меню слід вибрати потрібну установу і ввести банківські реквізити. Якщо ви їх не знаєте, то зателефонуйте в офіс і уточніть інформацію у менеджера.
 2. Найпростішим і зручним способом вважається оплата в особистому кабінеті. Для цього потрібно зареєструватися на офіційному сайті організації, після чого зможете регулювати свої дії через кабінет.
 3. Також ви можете оплатити позику через касу будь-якого банку.

Переваги та недоліки роботи з банком

Плюси співпраці з Майкредіт:

 • Висока швидкість обслуговування;
 • Миттєве схвалення позики;
 • Можливість попереднього погашення кредиту;
 • Зручність і простота оформлення;
 • Низька процентна ставка.

До мінусів можна віднести лише те, що при регулярній доцільне призначити пеню, у вас більше не з’явиться можливості взяти кредит в цій банківській установі. Тому попередньо вам варто подумати про те, чи варто брати позику, якщо ви не впевнені в можливості його погасити.

Коментарі 4

 • Долго искала выгодный кредит на карту через интернет. Я сейчас в декрете и постоянно сижу с детьми дома, поэтому по банкам времени ходить нет, а декретных не хватает. Постоянно задерживают. В двух сервисах отказали, хотя этот кредит на карту нужен был всего на пару недель, а MyCredit сразу выдали 1000 грн. Я их уже отдала. Кстати ту сумму, которую видела изначально. Буду обращаться еще.

  • Виктория, благодарим за положительный отзыв и за то, что оценили наши старания. Напоминаем, что для постоянных клиентов у нас действует кэшбэк-программа.

 • Я давно бачила, десь що можна брати позику на карту. Але не потрібно було. А тут несподівано подзвонила подружка запросила на весілля. Грошей зайвих зовсім не було, а піти хотілося. Я вирішила скористатися. Так класно і швидко оформили, спасибі!

 • Долго мучилась получить этот займ на карту в майкредит. Всего 1000 грн. Позор! Пока не позвонила на горячую линию и мне не помогли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *